SWEDERM® Lerosett Mask 70ml

Availability: running out
Dispatched within: 48 hours
Price: £15.90 15.90
quantity Qty.

product unavailable

add to wish list
Pin It

Description

SWEDERM® Power Polish Showe Gel

Lerosett cleans the skin. Against pimples, blackheads, oily and blemished skin. Apply Lerosett to cover the area to be treated.
For best results cover the whole face. Let the mask dry and actively work for 15-20mins.
Even shorter time is effective.
For extra high effect and in severe cases let Lerosett operate for several hours or all day/night. Use a very thin layer throughout the day (mix with a drop of water or moisturizing cream) and a thicker layer overnight. Rinse with lukewarm water.
Do not wash your face with soap. Always wash with Lerosett. Use regularly until the skin is clean.
To mantain clear complexion us Lerosett 1-2 times a wekk

Capacity: 70ml

Produkowana w Szwecji od 1987r. W Polsce sprzedawana od 2004r.

Maska ma tylko dwa składniki – zmikronizowaną, filtrowaną i poddaną obróbce cieplnej jonową glinkę i wodę destylowaną. To w 100% organiczny produkt, bez dodatków chemicznych.

Cząsteczki maski LEROSETT są naturalnie jonowe (naturalny ładunek elektrostatyczny). Po aktywacji przez wodę LEROSETT działa jako (- naładowany) magnes statyczny, przyciągając (+ naładowane) zanieczyszczenia powodujące pryszcze (takie jak martwe komórki naskórka i toksyny) . Glinka LEROSETT może wchłonąć więcej zanieczyszczeń ze skóry, ponieważ w samej glinie nie ma żadnych zanieczyszczeń. Ewentualne dodatki roślinne lub inne chemikalia pokryłyby cząsteczki gliny, zanim zdążyłaby się związać i usunąć zanieczyszczenia oraz nadmiar sebum ze skóry. To jest powód, dla którego czujesz, że maska działa nawet przy użyciu cienkiej warstwy i jest skuteczniejsza niż inne maski z glinki dostępne na rynku.

Stosowany regularnie jako maseczka lub kuracja punktowa skutecznie uwalnia skórę z wszelkich niedoskonałości, łagodzi zakażenia, zwęża pory oraz normalizuje pracę gruczołów łojowych. Sprawia, że twarz się nie świeci a ilość sebum jest zrównoważona.

Sposób użycia:
1) Skóra tłusta :
–  Stosuj raz dziennie jako maseczkę, aplikując cienką, prawie półprzeźroczystą warstwę, omijając okolice oczu. Pozostaw na 10-20 minut. Używaj maski w ten sposób przez kilka tygodni, w zależności od skali problemów. Gdy cera się poprawi, stopniowo zmniejszaj użycie LEROSETT do 2-3 razy w tygodniu. Punktowo LEROSETT można pozostawić na noc w miejscach dotkniętych szczególnymi problemami. Można również pozostawić maskę na całej twarzy na noc (przy skórze bardzo tłustej), rano będzie ciemnobrązowa od sebum, które zaabsorbowała.

2) Skóra mieszana :
– Zastosuj LEROSETT raz dziennie na strefę T. Pozostaw na 10-20 minut. Aby utrzymać czystość skóry używaj LEROSETT codziennie do przemywania twarzy i raz w tygodniu jako maskę.

3) Skóra sucha ze sporadycznymi wypryskami :
– Używaj LEROSETT jedynie miejscowo na zmiany skórne pozostawiając preparat na 5-10 minut.

W każdym z w/w typów skóry pamiętaj o porządnym nawilżeniu skóry po zmyciu maski LEROSETT. To również element kuracji gdyż gdy jest odpowiednio nawilżona sebum dostaje sygnał, że jest chroniona i zmniejsza się jego ilość.

Ingredients:
Moroccan Lava Clay, Aqua, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Uwagi:
Preparatu nie należy przechowywać w niskich temperaturach.

Opakowanie:
70 ml

Product reviews (0)

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl